У Бучі зводять ветеранський простір із великим спортзалом та коворкінгом

Триває будівництво ветеранського простору – сучасного безбар’єрного середовища для підтримки ветеранів та їхніх родин.

Як розповіли у КОВА, майбутній ветеранський простір складатиметься з двох окремих блоків. У першому буде спортивний зал — для фізичної реабілітації та активного відновлення. Другий блок — це серце простору: кабінети психологічної та соціальної підтримки, приміщення для індивідуальної роботи, коворкінг, конференц-зали, кафе, рецепція, дитяча зона, а також повністю облаштовані роздягальні, душові, санвузли й допоміжні приміщення.

Окрему увагу приділено території навколо простору. Тут буде просторе укриття, зони фізичної реабілітації та відпочинку, місця для занять петанком, прогулянкові алеї та простір для неформального спілкування, дитячі ігрові зони. Усі рішення — з урахуванням інклюзивності, доступності та реальних потреб людей, які пройшли війну.

Загалом на Київщині сьогодні проживає понад 80 тисяч ветеранів, із них близько 13 тисяч — з інвалідністю внаслідок війни, уточнили у КОВА. Такі простори є критично необхідними – це точки опори, де люди отримують не формальні послуги, а реальну допомогу — психологічну, фізичну, соціальну, а краще у підтримці з родиною.

Будівництво реалізується коштом державної субвенції, обласного і місцевого бюджетів у рамках проєкту Міністерства у справах ветеранів. Це системна державна політика, спрямована на реальну підтримку наших захисників і захисниць, їхню реабілітацію, адаптацію та повернення до повноцінного цивільного життя після служби.